Böcek & Haşere İlaçlama

Uzun yıllardır profesyonel ekiplerle böcek ilaçlaması yapan firmamız, günümüzde Sağlık Bakanlığı onaylı tüm ilaçlama ve yok etme yöntemlerini kullanarak haşerelerin oluşumunu ve gelişimini başarıyla engellemektedir. Personelimizin tümü işinin ehli olup sertifika sahibi olması, müşterilerimizin kesin ve net sonuçlar almasında büyük rol oynamaktadır.

Dezenfeksiyon

Korona salgınıyla bir kez daha gündeme gelen Dezenfeksiyon ve Dezenfektasyon; günlük yaşantınızda kaçınılmaz olarak içiçe olduğunuz yaşam alanlarının çeşitli nedenler ile kirlenmesi ve sağlık tehdidi oluşturması, dezenfensiyon hizmetini doğal olarak günlük yaşantımızda ihtiyaç ve gereksinim olarak yer almasını sağlamıştır.

Pest Kontrol

Size ait yaşam alanlarınızda, çevrenizdeki zararlı haşere türlerinin aktivitelerini elektronik ortamda kontrol etmenizi sağlayan Online Haşere Kontrol Sistemi sayesinde neler olup bittiğini kolayca öğrenebilirsiniz.Çevrenizdeki zararlı haşere ve böceklerin, sağlığınıza doğrudan veya dolaylı olarak zarar vermeden kontrol altına almanız ve ortamdan uzaklaştırılmasını sağlamanız artık çok kolay.