Dezenfeksiyon Uygulama Alanlarımız

Dezenfeksiyon Uygulama Alanlarımız

Antalya'da işletmelere ulaşım araçlarına ve yaşam alanlarına uzman kadromuzla standartlara uygun hijyenik profesyonel dezenfeksiyon hizmeti veriyoruz.

Dezenfeksiyon Uygulama Alanlarımız

İnsanlar olarak biz; vaktimizi geçirdiğimiz her yerde hizyenik ortam arar, temasta bulunduğumuz her eşyada da kendimizi güvende hissetmek isteriz.Bireysel olarak yapılan temizlik elbette önemlidir, fakat bilinçsizce yapılan temizlikler %100 hijyenik ortam sağlamadığı gibi, zararlı mikroorganizmaların istem dışı bir yerden başka bir yere transfer olmasını (bulaşmasını) sağlar. Son dönemlerde ortaya çıkan salgın hastalıkların (covid-19-delta virüsü gibi) önüne geçmek için bireysel hijyen mücadelesinden fazlası gereklidir.

Dezenfeksiyon hizmetini severek ve isteyerek üstlenen Akdeniz Hijyen; tecrübeli kadrosu ile hijyenik ortam sağlanacak ve dezenfekte edilecek alana, son teknoloji ürünü dezenfeksiyon cihazları ve nano gümüş dezenfektanlarla eksiksiz ve tam dokunuşlar yaparak alan ve saha hijyenini sağlar,bu ortamlardan bulaşabilecek hastalık yapıcı mikro organizmalardan korunmanıza yardımcı olur.

Dezenfeksiyon hizmetimiz çalışma sonrası alanın kullanım sıkılığı ve yoğunluğuna paralel olarak (30-60) gün arası koruma altında kalır.Bu aralık süresinin netliği ekibimiz tarafından yapılan detaylı inceleme ve analiz sonrası netleşir.Sağlıklı ve hijyenik ortamlar oluşturmak için çalışan Akdeniz Hijyen; her bütçeye uygun koşullarda bu hizmeti sunmakta girdiği her yerden hijyen ve sağlık dostu olarak çıkmaktan mutluluk duymaktadır.Firmamız Akdeniz Hijyen; Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektasyon ürünleri (biosidal ve nano gümüş dezenfektanlar) ve cihazlarının satışını da yapmaktadır.

Dezenfeksiyon Hizmeti Verdiğimiz İşletme Ve Mekanlar

Ulaşım araçları, işletmeler ve bireysel yaşam alanları için tamamen sağlık koşullarına uygun olan dezenfeksiyon hizmetimiz sayesinde, zararlı mikroorganizmalar ile aranıza hijyenden duvar örüyoruz.Uygulama alanına göre farklı yöntemler uygulayarak birçok virüs, bakteri, küf, spor ve diğer mikroorganizmaları etkisileştirerek güvende olmanızı sağlıyoruz.Dezenfeksiyon hakkında ayrıntılı bilgi için buraya, uyguladığımız dezenfeksiyon yöntemleri için ise; buraya göz atabilirsiniz.Dezenfeksiyon kapsamında hizmet verdiğimiz işletme ve mekanlar aşağıda listelenmiştir.

 • Hastane
 • Hava Alanı
 • İbadethane
 • Konut & Site
 • Kütüphane
 • Liman
 • Mağaza

Dezenfeksiyon Hizmeti İçin Bize Ulaşın!

Şirketimiz; uluslararası yasa ve normlara uygun olarak işletilmekte, gerekli izinlere ve sertifikalara (Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi) sahip olmakla birlikte, ulusal kriterlere uygun ve uluslararası standartlarda, Antalya bölgesinin genelinde dezenfeksiyon hizmeti vermeye devam etmektedir.Ayrıca işletmemizde kullanılan dezenfeksiyon ekipmanları ve malzemeleri; Sağlık Bakanlığı ve tüm ilgili kurumlarca onay almış olup, insan sağlığını tehlikeye atacak her türlü etkenden arındırılmış biosidal ürünlerden oluşmaktadır.

Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde her zaman başarılı grafik çizin firmamız Akdeniz Hijyen; Sağlık Bakanlığı'na bağlı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından hazırlanmış olan Biyosidal Ürünlerin Kullanım Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik şartlarını gözeterek Dezenfeksiyon hizmetini vermektedir.Ayrıca uzman personelimiz ve çalışanlarımızın hepsi Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından verilen Biyosidal Ürün Uygulayıcı belgesine sahiptir.

 • Günün her saati (7/24) iletişim araçlarımızdan bize ulaşabilir, acil yardım talebinde bulunabilirsiniz.
 • Ücretsiz keşif sistemimiz sayesinde yaşam alanlarınızda olası tehdit unsurları ve Dezenfeksiyon hakkında uzman ekibimiz tarafından bilgi ve destek verilmektedir.
 • Canlı destek operatörlerimiz aracılığıyla hijyenle ilgili yaşadığınız sorun ya da problemler hakkında yardım ve destek verilmektedir.
 • Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşarak her türlü dezenfeksiyon sorunlarınız için yardım ve destek alabilirsiniz.
 • Çağrı merkezimizdeki operatörlerimiz her türlü dezenfeksiyon sorununuz, şikayet ve önerileriniz için sizin görüşlerinizi değerlendirmektedir.