Haşere & Böcek İlaçlama Alanlarımız

Haşere & Böcek İlaçlama Uygulama Alanlarımız

Antalya'da işletmelere ulaşım araçlarına ve yaşam alanlarına uzman kadromuzla standartlara uygun profesyonel haşere böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Haşere & Böcek İlaçlama Alanlarımız

Son 50 yılda 2.5 katı kadar büyüyen insan nüfusu ile yeni yaşam alanlarına, eğitim ve iş sahalarına da ihtiyaç duyulmaktadır.İnsanların çoğalmasıyla birlikte diğer canlıların da sayıları artmaktadır ve yaşam alanları insanlar tarafından sürekli kısıtlanmaktadır.Özellikle zararlı grubuna giren kemirgen, haşere, böcek ve sürüngenler de yeni yaşam alanlarına ihtiyaç duymaktadırlar.Ekolojik dengenin kusursuz işlediği yer yüzünde ise; zararlı grubuna giren haşere ve böceklerin üreme potansiyeli, yetişme çevresinin birçok yok edici ve engelleyici faktörlerine karşın çok daha büyüktür.Zamanında müdahale edilmediği takdirde hızla üreyerek sayılarını şaşırtıcı biçimde arttırabilirler.

Her canlının (zararlı grubuna girenlerde dahil) temelde yaşama hakkı vardır.Fakat yaşam alanları olarak insanların yaşam alanlarını tercih ettiklerinde, çeşitli tehditleri ve hastalıkları da beraberinde getirdiklerini biliyoruz.Hatta bazı zararlıların ölüme yol açan davranışlarda bulundukları da bilinmektedir.Bunun dışında yaşam alanlarımızda var olduklarını bilmemiz bile çeşitli psikolojik rahatsızlıklara ve halüsinasyonlara da sebebiyet verebiliyor.Bu durumda ilk yapılması gereken onlara zarar vermeden yaşam alanlarımızın dışına çıkarmak olmalıdır.Fakat zarar vermeden uzaklaştırmak için biyolojik yaşamları, barınma ve beslenme alışkanları ile ilgili bilgilerden daha fazlasına ihtiyaç vardır.Erken müdahale edemediğimiz ve önüne geçemediğimiz istilalar söz konusu ise; bu durumda ciddi ve profesyonel yöntemler kullanılmalıdır.

Haşere ve böcek ilaçlama şirketleri ve firmaları arasında üst sıralardaki yerini 13 yıldır koruyan Akdeniz Hijyen olarak biz; bu noktada devreye giriyoruz ve gereken müdahaleyi gecikmeden tam zamanında yaparak, haşereleri ve böcekleri yaşam alanlarından uzaklaştırmak suretiyle yaşam alanına dair ne kadar mekan, araç-gereç ve işletme türü varsa, uygulama alanına göre belirlenmiş yöntemlerle hijyenik ortamlar oluşmasını sağlıyoruz.

Profesyonel ilaçlama hizmeti veren firmamız Akdeniz Hijyen, günün her saati (7/24) müşterilerinden gelen şikayet ve talepler doğrultusunda zaman kaybetmeden harekete geçmektedir. Uzman ekibi ile çevreye zarar vermeyen, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, halk sağlığı alanında haşerelere karşı ilaçlama usul ve esasları hakkında yönetmelik ve ilgili belediyenin vermiş olduğu ruhsatlara uygun bir şekilde biyosidal ürünleri kullanarak, ekonomik fiyatlarla profesyonel hizmet vermektedir.İlaçlama hizmetimiz hakkında ayrıntılı detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Haşere & Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İşletme Ve Mekanlar

Ulaşım araçları, işletmeler ve bireysel yaşam alanları için tamamen sağlık koşullarına uygun olan haşere ve böcek ilaçlama hizmetimiz sayesinde, zararlılar ile aranıza hijyenden duvar örüyoruz. Uygulama alanına göre farklı yöntemler uygulayarak haşere kontrolünü profesyonel platforma taşıyoruz ve zararlıların her aktivitesinden haberdar olmanızı sağlıyoruz.Böcek ilaçlama kapsamında hizmet verdiğimiz işletme ve mekanlar aşağıda listelenmiştir.

 • Hastane
 • Hava Alanı
 • İbadethane
 • Konut & Site
 • Kütüphane
 • Liman
 • Mağaza

Haşere & Böcek İlaçlama Hizmeti İçin Bize Ulaşın!

Şirketimiz; uluslararası yasa ve normlara uygun olarak işletilmekte, gerekli izinlere ve sertifikalara (Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi) sahip olmakla birlikte, ulusal kriterlere uygun ve uluslararası standartlarda, Antalya bölgesinin genelinde haşere ve böcek ilaçlama hizmeti vermeye devam etmektedir.Ayrıca işletmemizde kullanılan ilaçlama ekipmanları ve malzemeleri; Sağlık Bakanlığı ve tüm ilgili kurumlarca onay almış olup, insan sağlığını tehlikeye atacak her türlü etkenden arındırılmış biosidal ürünlerden oluşmaktadır.

Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde her zaman başarılı grafik çizin firmamız Akdeniz Hijyen; Sağlık Bakanlığı'na bağlı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından hazırlanmış olan Biyosidal Ürünlerin Kullanım Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik şartlarını gözeterek böcek ilaçlama hizmetini vermektedir.Ayrıca uzman personelimiz ve çalışanlarımızın hepsi Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından verilen Biyosidal Ürün Uygulayıcı belgesine sahiptir.

 • Günün her saati (7/24) iletişim araçlarımızdan bize ulaşabilir, acil yardım talebinde bulunabilirsiniz.
 • Ücretsiz keşif sistemimiz sayesinde yaşam alanlarınızda olası tehdit unsurları ve ilaçlama hakkında uzman ekibimiz tarafından bilgi ve destek verilmektedir.
 • Canlı destek operatörlerimiz aracılığıyla haşerelerle ilgili yaşadığınız sorun ya da problemler hakkında yardım ve destek verilmektedir.
 • Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşarak her türlü haşere ve böcek sorunlarınız için yardım ve destek alabilirsiniz.
 • Çağrı merkezimizdeki operatörlerimiz her türlü böcek-haşere sorununuz, şikayet ve önerileriniz için sizin görüşlerinizi değerlendirmektedir.