Titan Pasta Fare Zehiri 100 Gr.

TİTAN

Titan Pasta Fare Zehiri 100 Gr.

Stok Var

1.00 TL

Fare ve sıçanlar tarafından tercih edilen güçlü çekici etkiye sahip taze yem olarak tabir edilen pasta formunda olup, tek ısırıkda kesin sonuç veren fare zehridir.

 • Tahmini Teslim Tarihi : 21 Temmuz 2024 Pazar
 • Renk : Mavi
 • Ürün Kodu : TPF-100

Titan Pasta 100 Gr. Fare Zehiri

Fare ve sıçan gibi zararlı kemirgenler tarafından tercih edilen güçlü çekici etkiye sahip taze yem olarak tabir edilen pasta formundadır.

Tek ısırıkda kesin sonuç gösterir.

Rutubetli ortamlarda bile mükemmel sonuçlar verir.

Etkin maddesi Difenacoum, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından tavsiye edilmektedir.

Farelerin ağız tadına uygun lezzette olduğu için kemirgenler tarafından kolayca tercih edilir.

Fareler yemi yedikleri zaman hemen ölürse diğer fareler bunu fark eder ve kalan yemi yemezler. Bu yüzden ölümler 2-3 gün sonra gerçekleşmeye başlar. Bu sayede yem tüketimi, ortamdaki tüm fareler bitinceye kadar devam eder.

Farelerin yoğunluğuna göre yem tüketimi devam eder ve yemlerin yenilmediği gözlemleninceye kadar mücadeleye devam edilir.

İçerdiği Bitrex sayesinde çocuklar ve evcil hayvanlar gibi hedef dışı canlıların ağzında acı tat bırakarak yanlışlıkla tüketilmesinin önüne geçilmiştir.

Titan Pasta Fare Zehiri 100 Gr.

Marka : Titan
Ağırlık : 100 Gr.
Tipi : Pasta Formu
Zararlı Türü Yaşam Evresi : Fare ve Sıçan
Uygulama Şekli Ve Alanı : İstasyon içerisinde fare ve sıçan görülen kapalı alan ve mesken çevresi
Uygulama Dozu : Fare (1-2) - Sıçan (2-4)
Uygulama Aralığı (M) : Fare (3-5 m.) - Sıçan (5-10 m)
Formülasyon : % 0,005 Difenacoum - % 0,001 g/l Bitrex
Ambalaj Şekli : 100 gr. (100 ad/koli)

Titan Pasta Fare Zehiri 100 Gr.

 1. Ürün Değerlendirmesi

  Site Yöneticisi 09 Mayıs 2023 Salı

  Ürün Değerlendirmesi

  Bu ürün yoruma açık olarak düzenlendi.
Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. *

Teslimat ve İade Koşulları

İade işlemleri için aşağıdaki adımları izleyerek kolay ve sorunsuz ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde Siparişlerim sayfasından İade ve Geri gönderim başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
 • Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte akdenizhijyen.com.tr'ye göndermelisiniz.İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
 • Daha detaylı bilgi için Iade Şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 • İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi, ürünü alırken ödeme yaptığınız kredi kartı ya da banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır.Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.
 • Ürün iptal & iadeniz gerçekleştiği durumda, ürün tutarınız Akdeniz Hijyen tarafından, daha önce ürün aldığınızda tanımladığınız hesabınıza geri ödenir.

Ürün kargoya verildikten sonra iptal etmek istemeniz durumunda, yapabileceğiniz tek işlem siparişteki ürünlerin iadesidir.Kargonuzu getiren görevliden ürünü almayarak anında iade edebilirsiniz, yine yapılan ödemeden sadece kargo bedeli kesilecektir.

Satın aldığınız ürünlerin bazılarında değişim veya iade yapılabilme imkanı, Akdeniz Hijyen'in müşteri memnuniyeti gereği yapılmaktadır, fakat iade değişim işlemlerinde nakliye veya kargo ücretleri iade edilmemektedir.

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır.Ayrıntılı bilgi için buraya bakabilirsiniz.

İade veya değişim yapılacak ürünün, anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderilmesi gerekmektedir.Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz, kusurlu tüm ürünler inceleme sonucu değişim ve iade hakkına tabi olacaktır.

Garantili ürünlerimiz için de Garanti Kapsamı sayfamızı da ayrıca inceleyebilirsiniz.