Sensörlü Hijyenik Otomatik Klozet Kapağı

Sensörlü Hijyenik Otomatik Klozet Kapağı
PAKOLET

Sensörlü Hijyenik Otomatik Klozet Kapağı

Stok Var

1.00 TL

Klozetin arkasındaki duvara monte edilen kontrol ünitesindeki yaklaşım sensörüne yaklaştırılan el ile aktive edilen, iki kullanım arasındaki 40 saniyelik bekleme süresi ile gereksiz kullanımları engelleyen tuvalette kullanılan temizlik kimyasallarına dayanıklı, metraj ölçen aparatı ile gereğinden fazla hijyen rulosu kullanımını önler, sarf malzemesi değişimi oldukça kolaydır.

 • Tahmini Teslim Tarihi : 23 Temmuz 2024 Salı
 • Renk : Beyaz
 • Ürün Kodu : PH400

Pakolet Sensörlü Hijyenik Otomatik Klozet Kapağı

Klozetin arkasındaki duvara monte edilen kontrol ünitesindeki yaklaşım sensörüne yaklaştırılan el ile aktive edilen, iki kullanım arasındaki 40 saniyelik bekleme süresi ile gereksiz kullanımları engelleyen tuvalette kullanılan temizlik kimyasallarına dayanıklı, metraj ölçen aparatı ile gereğinden fazla hijyen rulosu kullanımını önler ve sarf malzemesi değişimi oldukça kolaydır.

Hijyen rulosu değişimi çok kolaydır.Su ve neme karşı dayanıklıdır.Bakımı ve temizliği kolaydır.12 V elektrikle çalışır, akıma kapılma riski yoktur.Hijyen rulosunun tekrar kullanımını engelleyen bıçak bir adet olup (farklı firmalardaki gibi açıkta değil) kullanıcıların temas edemeyeceği gizli ve güvenli bir yerdedir.Hijyen rulosunun tekrar kullanımı mümkün değildir.Sensör ile aktive edildiği için kullanım öncesi değişim için herhangi bir temas gerektirmez.

Klozetin arkasındaki duvara monte edilen kontrol ünitesindeki yaklaşım sensörüne yaklaştırılan el ile aktive edilen, iki kullanım arasındaki 40 saniyelik bekleme süresi ile gereksiz kullanımları engelleyen tuvalette kullanılan temizlik kimyasallarına dayanıklı, metraj ölçen aparatı ile gereğinden fazla hijyen rulosu kullanımını önler ve sarf malzemesi değişimi oldukça kolaydır.Hijyen rulosu değişimi çok kolaydır.Su ve neme karşı dayanıklıdır.Bakımı ve temizliği kolaydır.12 V elektrikle çalışır, akıma kapılma riski yoktur.Hijyen rulosunun tekrar kullanımını engelleyen bıçak bir adet olup (farklı firmalardaki gibi açıkta değil) kullanıcıların temas edemeyeceği gizli ve güvenli bir yerdedir.Hijyen rulosunun tekrar kullanımı mümkün değildir.

Sensör ile aktive edildiği için kullanım öncesi değişim için herhangi bir temas gerektirmez.40 saniyede rulonun klozet simidinin etrafında yenilemesi, metraj sayacı sayesinde gereksiz kullanımı engellemesi sayesinde pratik ve kullanışlıdır.Sadece 32 dB, PAKOLET kullanımı tuvalet içinde ve dışarıda kimseye ses açısından rahatsızlık vermez.Sizlere daha hijyenik bir ortamda rahat etmenizi sağlar.PAKOLET Hijyen Rulosu sayesinde kullanışlı ve temiz bir deneyim kazandırır.

PAKOLET Hijyen Rulosu temizliği artırırken para tasarrufu da sağlar, yüksek maliyetli tuvalet kâğıdını ve klozet örtüsünü ortadan kaldırır.Bir PAKOLET sistemi için ortalama yatırım geri dönüşü 2-3 ay arasıdır.Ortalama bir tuvalet kâğıdı dispenseri (günde 200 kullanım) yılda yaklaşık 817 kilo atık oluşturur.Bunun yaklaşık yarısı tuvalet kanalizasyonlarında tıkanıklık oluşturur, diğer yarısı da çöpe atılır.PAKOLET kanalizasyon sıkışmasını ve tuvalet kağıdının klozetin içine atılmasını önler.Etrafta dağınık kâğıt artıkları olmaz ve bakımı daha kolaydır.Temizlik işlerinden sorumlu personelin tuvaletinizin bakımı için daha az vakit harcayacaktır ve bu vesile ile başka işlere daha fazla zaman ayırabileceklerdir.

Sensörlü Hijyenik Otomatik Klozet Kapağı

Marka : Pakolet
Tipi : Sensörlü
Çalışma Şekli : Dahili Zamanlayıcı (40 saniye)
Güç Tüketimi : 12 V.
Rulo Adedi : 100 kullanımlıktır.
Rulo Kokusu : Kokusuzdur.
Garanti : 2 Yıl

Sensörlü Hijyenik Otomatik Klozet Kapağı

 1. Ürün Değerlendirmesi

  Site Yöneticisi 23 Haziran 2021 Çarşamba

  Ürün Değerlendirmesi

  Bu ürün yoruma açık olarak düzenlendi.
Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. *

Teslimat ve İade Koşulları

İade işlemleri için aşağıdaki adımları izleyerek kolay ve sorunsuz ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde Siparişlerim sayfasından İade ve Geri gönderim başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
 • Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte akdenizhijyen.com.tr'ye göndermelisiniz.İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
 • Daha detaylı bilgi için Iade Şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 • İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi, ürünü alırken ödeme yaptığınız kredi kartı ya da banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır.Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.
 • Ürün iptal & iadeniz gerçekleştiği durumda, ürün tutarınız Akdeniz Hijyen tarafından, daha önce ürün aldığınızda tanımladığınız hesabınıza geri ödenir.

Ürün kargoya verildikten sonra iptal etmek istemeniz durumunda, yapabileceğiniz tek işlem siparişteki ürünlerin iadesidir.Kargonuzu getiren görevliden ürünü almayarak anında iade edebilirsiniz, yine yapılan ödemeden sadece kargo bedeli kesilecektir.

Satın aldığınız ürünlerin bazılarında değişim veya iade yapılabilme imkanı, Akdeniz Hijyen'in müşteri memnuniyeti gereği yapılmaktadır, fakat iade değişim işlemlerinde nakliye veya kargo ücretleri iade edilmemektedir.

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır.Ayrıntılı bilgi için buraya bakabilirsiniz.

İade veya değişim yapılacak ürünün, anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderilmesi gerekmektedir.Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz, kusurlu tüm ürünler inceleme sonucu değişim ve iade hakkına tabi olacaktır.

Garantili ürünlerimiz için de Garanti Kapsamı sayfamızı da ayrıca inceleyebilirsiniz.