Prextor Duo 250 Ml. (Sivrisinek-Hamamböceği-Pire)

Prextor Duo 250 Ml. (Sivrisinek-Hamamböceği-Pire)
SYNGENTA

Prextor Duo 250 Ml. (Sivrisinek-Hamamböceği-Pire)

Stok Var

1.00 TL

Kapalı alanlarda Hamamböceği ve Pire mücadelesinde yüzey spreyi olarak kullanılması mümkün olup, açık alanlarda soğuk sisleme (ULV) yöntemiyle sivrisineklere karşı alan spreyi olarak da kullanılabilir.

 • Tahmini Teslim Tarihi : 21 Temmuz 2024 Pazar
 • Renk : Renksiz ve kokusuz
 • Ürün Kodu : PD-250

Prextor™ Duo 250 ml. Haşere İlacı

Prextor™ Duo sentetik pretroid sınıfı Permethrin ve düşürücü etki gösteren Tetramethrin aktif maddesini EW formül içinde bulunduran temas etkili bir insektistitir. Açık alanlarda soğuk sisleme (ULV) yöntemiyle sivrisineklere karşı alan spreyi olarak kullanılır. Kapalı alanlarda ise; Hamamböceği ve Pire mücadelesinde yüzey spreyi olarak da kullanılması için tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Kullanım Şekli

Alan Spreylemesi Sivrisinek mücadelesi için kullanım klavuzunda belirtilen oranlarda ürün ve su seyreltilerek karışım hazırlanır. Sivrisinek mücadelesi için gün batımından sonra uygulama yapılmalıdır. Yağmur ve yoğun rüzgar gibi kötü hava koşullarında uygulanması önerilmez. Soğuk sisleme yöntemi için ULV cihazları kullanılır.

Antidotu Ve Gerekli Bilgiler

Spesifik bir antidotu yoktur. Belirtilere göre semptomatik tedavi uygulanır.

Boşalan Ambalaj İmha Şekli

Ambalaj içerisinde kalan ürünü tamamen boşaltınız ve boş ambalajı 3 kez durulayınız ve kesinlikle tekrar hiçbir amaçla kullanmayınız. Boş ambalajlar yerel mevzuata göre usulüne uygun şekilde imha edilmelidir.

İnsan ve çevre sağlığı için ürünü kullanmadan önce ürün etiketi ve ambalaj üzerindeki talimat ve açıklamaları okuyunuz.

Ürün Kullanılırken Ve Depolanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Arılar için zehirleyici ve öldürücüdür. Arıların faaliyet alanlarında ve çevresinde kullanılmaması önerilir.

Direk güneş ışığından uzak tutunuz. Kapları ağızları sıkıca kapalı olarak kuru, serin ve iyi havalandırılan yerlerde saklayınız. Yiyecek, içecek ve hayvan yemlerinden uzak tutunuz. Çocukların ulaşabilecekleri yerlerden uzakta 25°C ± 2°C'de saklayınız.

Prextor Duo 250 Ml. (Sivrisinek-Hamamböceği-Pire)

Üretici : Syngenta
Ürün Tipi : 18 İnsektisit
Formülasyon Tipi : EW (Suda Emülsiyon)
Kullanıcı Grubu : Eğitilmiş Profesyonel Kullanıcı
Formülasyon İçeriği (A/H) : Permethrin (10%), Tetramethrin (%0.95), Kıvamlaştırıcı (%2.26), Donma Önleyici Ajan (%4), Emülgatör (%1.5), Koruyucu (%0.05), Stabilizatör (%1.5), Çözücü (%12.5), Seyreltici (%67.24) ile %100'e tamamlanır.
Zararlı Türü Yaşam Evresi : Sivrisinek, Hamamböceği ve Pire
Uygulama Alanı Ve Şekli : Sivrisinek (Açık Alan Ulv Soğuk Sisleme) - Hamamböceği ve Pire (Kapalı Alan Yüzey Speylemesi)
Uygulama Dozu (Sivrisinek) : 5 g a.i. / ha
Uygulama Dozu (Hamamböceği-Pire) : Hamamböceği (0.125 g a.i. / m²) - Pire (0.1 g a.i. / m²)
Seyreltme Oranı (Sivrisinek) : 1 Lt. Ürün + 9 Lt. Su
Seyreltme Oranı (Hamamböceği-Pire) : Hamamböceği (100 ml ürün + 3900 ml su) - Pire (100 ml ürün + 4900 ml su)
Uygulama Miktarı (Sivrisinek) : 0.5 L karışım / ha
Uygulama Miktarı (Hamamböceği - Pire) : 50 ml karışım / m²
Raf Ömrü : 2 Yıl (25°C ± 2°C)
Ambalajı Açık Kullanım Süresi : 1 Ay (30 Gün)

Prextor Duo 250 Ml. (Sivrisinek-Hamamböceği-Pire)

 1. Ürün Değerlendirmesi

  Site Yöneticisi 11 Mayıs 2023 Perşembe

  Ürün Değerlendirmesi

  Bu ürün yoruma açık olarak düzenlendi.
Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. *

Teslimat ve İade Koşulları

İade işlemleri için aşağıdaki adımları izleyerek kolay ve sorunsuz ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde Siparişlerim sayfasından İade ve Geri gönderim başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
 • Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte akdenizhijyen.com.tr'ye göndermelisiniz.İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
 • Daha detaylı bilgi için Iade Şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 • İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi, ürünü alırken ödeme yaptığınız kredi kartı ya da banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır.Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.
 • Ürün iptal & iadeniz gerçekleştiği durumda, ürün tutarınız Akdeniz Hijyen tarafından, daha önce ürün aldığınızda tanımladığınız hesabınıza geri ödenir.

Ürün kargoya verildikten sonra iptal etmek istemeniz durumunda, yapabileceğiniz tek işlem siparişteki ürünlerin iadesidir.Kargonuzu getiren görevliden ürünü almayarak anında iade edebilirsiniz, yine yapılan ödemeden sadece kargo bedeli kesilecektir.

Satın aldığınız ürünlerin bazılarında değişim veya iade yapılabilme imkanı, Akdeniz Hijyen'in müşteri memnuniyeti gereği yapılmaktadır, fakat iade değişim işlemlerinde nakliye veya kargo ücretleri iade edilmemektedir.

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır.Ayrıntılı bilgi için buraya bakabilirsiniz.

İade veya değişim yapılacak ürünün, anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderilmesi gerekmektedir.Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz, kusurlu tüm ürünler inceleme sonucu değişim ve iade hakkına tabi olacaktır.

Garantili ürünlerimiz için de Garanti Kapsamı sayfamızı da ayrıca inceleyebilirsiniz.